Baş Parmak Sembol Şeffaf Clan Simge

Baş Parmak Sembol Şeffaf Clan Simge
Baş Parmak Sembol Şeffaf Clan Simge İndir

Baş Parmak Sembol Şeffaf Clan Simge

Knight  Online Baş Parmak 32 × 32  Sembol  Şeffaf  Clan   Simgesini   kullanmak icin,  öncelikle  asağıda  bulunan  indir  butonuna  tıklıyoruz.  Şeffaf Simgemizi  indirdik  den  sonra  adını  sembol olarak  değiştirip,

Knight Online   klasörünü  acıyoruz  ve  daha  sonra  indir miş  olduğumuz  Şeffaf sembolümüzü  sembol_us  dosyasına  yapıştırıp oyuna giriş yapıyoruz.Sembol  ve  Simge  değiştirme  yerine  gidip  5.000.000  m karşılığında  Şeffaf  Simgemi”zi  pelerinim-ize ekliyoruz..

 

 

 


İndir “Baş-Parmak.zip” Baş-Parmak.zip – 8 defa indirildi – 2 KB


Etiket : şeffaf pelerin sembolleri, knight online simge, clan sembolleri, knight online şeffaf sembol, 32×32 şeffaf clan sembolleri, knight online clan isimleri, clan isimleri türkçe, knight online simge, clan symbols, clan symbol, knight harf sembolleri, knight online 2019 clan sembolleri, takım simgeleri, harf simgeleri, harf sembolleri 32×32 indir, knight 2019 clan sembolleri, knight  online  2019  şeffaf  32×32  clan  sembolleri, şeffaf 32×32 clan simgeleri, knight logo, knight,2019 clan sembolleri indir, yeni şeffaf clan sembolleri,  eski şeffaf clan simgeler,  yeni şeffaf clan harf sembolleri, şeffaf 32×32 2019 yeni clan sembolleri indir, harf sembolleri 32×32 yeni clan simgeleri indir

Katagoriler        :  Çeşitli Simgeler 

Etiketler             : baş parmak sembol, baş parmak  simge, baş parmak 32×32 baş parmak şeffaf clan simge

Önerilen Siteler :  Knight Online NTT GAME

Server Tanıtım   : PvP-Kenti.ComKo-Cüce.Com.Tr  – Ko-Fox.Com

 


KNİGHT ONLİNE HAKKINDA

Oyun, 2002 yılının haziran ayında demo beta sürümünün sunucularını açmıştır. Oyunun ilk adı Knight Empire‘dır ve K2Network isimli şirket tarafından yayınlanmaya başlamıştır. Karakterlerin şu anda ulaşabileceği seviye sınırı 83 iken ilk açıldığı dönemde 65 Leveldi. Beta sürümünde sadece Ares sunucusu vardı. Tam sürüm olarak 4 sunucuyla açılmıştır. Bu sunucular Ares, Dies, Beramus, Xigenon’dur. 2004 yılında Knight Online ismini almıştır. Fire Drake isimli güncelleme paketinin gelmesiyle birlikte Breth ve Pianaharitalarının yerine Luferson Castle ve El Morad gelmiştir. 2007 yılında New Moradon olarak gelen güncelleme paketi ile birlikte Moradon’un haritası değişmiş ve çok daha büyük bir harita olarak oyunculara sunulmuştur.

2012 yılında Mgame Corporation oyunun yayıncısı olan K2Network’e usulsüzlük yapması iddiasıyla ilgili olarak dava açmıştır. Bu iddialara göre K2Network Mgame’in Knight Online’a ait kaynak dosyalarını çalması, VPN ile sunuculara bağlanan Mgame’in bağlantısını koparması, Mgame’den habersiz bazı Türk oyuncularıyla anlaşma sağlayarak oyun içi eşya karşılığında maddi gelir elde etmesi, Mgame’den izinsiz oyun için etkinlik düzenlenmesi ve daha çok maddi kazanç sağlamak adına Free2Play limitinin azaltılması gibi nedenler yer almaktaydı. Dava sonuçlandığında K2Network ve Mgame, Knight Online işletme lisansıyla ilgili karşılıklı anlaşmaya varmış ve Mgame oyunu NTTGame isimli şirkete devretmiştir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir